تبلیغات موثر و بهینه از نظر گوگل با رپورتاژ آگهی

تبلیغات موثر و بهینه از نظر گوگل با رپورتاژ آگهی

تبلیغات موثر و بهینه از نظر گوگل با رپورتاژ آگهی : همانطور که می دانید، در حال حاضر اکثر کاربران کالا و خدمات خودشان را از طریق موتورهای جستجو و در راس آنها از طریق گوگل جستجو می کنند. اگر شما کسب و کار خودتان را به خوبی تبلیغ کنید و  رپورتاژ آگهی و تبلیغات خودتان را به صورت بهینه از نظر گوگل درج نمائید، به طور قطع بازدهی تبلیغات اینترنتی برای شما بسیار بیشتر بوده و می توانید کسب و کارتان را رونق ببخشید و درآمدتان را افزایش دهید. به منظور درج آگهی و تبلیغاتی که از نظر گوگل بهینه باشد موارد زیر را مد نظر قرار دهید.

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی  مناسب

1- عنوان رپورتاژ آگهی خودتان را مناسب انتخاب کنید. در عنوان رپورتاژ آگهی از کلمات کلیدی و عبارتهایی استفاده کنید که کاربران برای جستجوی خدمات و کالاهای مورد نظرشان از آنها استفاده می کنند. در عنوان آگهی اسم شهر خودتان را ذکر کنید. اگر در محله خاصی فعالیت دارید و خدماتی را ارائه می کنید اسم محله خودتان را هم در عنوان آگهی ارائه کنید. خودتان را جای مشتریانتان بذارید. اگر مشتریان شما بخواهند از خدمات شما استفاده کنند از چه عبارتهایی برای جستجو استفاده می کنند. همان عبارتها را برای عنوان آگهی انتخاب نمائید.

2- تنها به یک رپورتاژ آگهی اکتفا نکنید. آگهی های متعدد با عناوین و متن های مختلف ثبت نمائید. هر چه تعداد آگهی های شما بیشتر باشد، احتمال نتیجه گرفتن شما هم بیشتر خواهد شد. مثلا اگر 20 آگهی ثبت کنید، از بین آگهی های شما ممکن است یک آگهی در صفحه اول گوگل قرار گیرد و همان یک آگهی تعداد شمتریان شما را به شدت افزایش دهد. هر چه تعداد آگهی های شما بیشتر باشد احتمال نتیجه گرفتن شما بیشتر خواهد بود. البته آگهی های تکراری و کپی شده فایده زیادی ندارد. بنابراین برای نوشتن آگهی و تبلیغات خودتان وقت بذارید و هر روز یک آگهی جدید ثبت نمائید. البته می توانید چند آگهی خودتان را با هم ترکیب کنید و یک آگهی جدید بسازید. در نوشتن آگهی های خودتان خلاقیت به خرج دهید. برای انتخاب عنوان آگهی از خود گوگل هم کمک بگیرید. عبارت کلیدی خودتان را در باکس جستجوی گوگل تایپ کنید و یک فاصله بذارید. ببینید خود گوگل چه پیشنهادهایی می دهد. همان پیشنهادها را برای عنوان آگهی های خودتان در نظر بگیرید.

3- رپورتاژ آگهی های خودتان راکامل و جامع بنویسید. از نظر کاربران که متن آگهی شما هر چه کاملتر و قانع کننده تر باشد بهتر است و نتیجه بهتری دارد. از نظر گوگل هم هر چه متن آگهی طولانی تر و کاملتر باشد، ارزش آن بیشتر است. مطلب دیگر اینکه، در متن آگهی از عبارتهای کلیدی مورد نظرتان تا جایی که باعث نشود متن آزار دهنده باشد استفاده کنید. مثلا اگر در زمینه “تهیه غذای شرکتی” فعالیت دارید، در متن آگهی خودتان عبارت تهیه غذای شرکتی را تکرار کنید. البته اگر زیاده روی کنید خود گوگل هم این را تشخیص داده و ممکن است متن را اسپم به حساب آورد. ولی در کل تکرار عبارتهای کلیدی مورد نظرتان در متن آگهی به صورت منطقی باعث می شود آگهی شما از نظر گوگل بهینه تر بوده و بازدهی بالاتری داشته باشد.

4- تا جایی که می توانید و برای شما ممکن است از سایت و وبلاگ خودتان و یا از فروم ها و انجمن ها و شبکه های اجتماعی (مانند فیس بوک، گوگل پلاس و …) به رپورتاژ آگهی و تبلیغ خودتان لینک بدهید. یکی از پارامترهای مهم و موثر از نظر گوگل برای تشخیص اینکه یک آگهی و یا یک سایت چقدر معتبر است، تعداد لینکهایی است که به آن سایت و یا رپورتاژ آگهی داده شده است. با دادن لینک به آگهی خودتان اعتبار آن را از نظر گوگل افزایش داده و در نتایج جستجوی گوگل آگهی شما در موقعیت بالاتری نمایش داده خواهد شد. به این ترتیب تبلیغ شما بیشتر دیده خواهد شد و در نتیجه تعداد تماسهایی که با شما گرفته می شود نیز افزایش می یابد.

5- در صورت تمایل رپورتاژ آگهی خودتان را ویژه کیند. در سایت سودایران آگهی های ویژه همواره در صفحه اصلی سایت نمایش داده خواهد شد. صفحه اصلی سایت مهمترین صفحه از نظر گوگل است و اعتبار آگهی های ویژه از نظر گوگل هم بیشتر می باشد. در ضمن، با درج اگهی ویژه در سایت سودایران، می توانید لینک سایت خودتان را ثبت نموده و به این ترتیب اعتبار سایت یا وبلاگ شما هم از نظر گوگل افزایش می یابد. علاوه بر اعتبار بیشتر آگهی های ویژه از نظر گوگل، این آگهی ها در صفحات داخلی سایت هم در جایگاه بالاتری نمایش داده شده و در نتیجه بازدهی بالاتری دارند.

Comments :  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *