وب برندینگ با رپورتاژ آگهی

وب برندینگ با رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی یکی از متد های بسیار تاثیر گذار در تبلیغات اینترنتی و برندینگ در دنیای اینترنت است . رپورتاژ آگهی در حقیقت یک خبر تبلیغاتی است که در ساتی های خبری منتشر می شود . در یک رپورتاژ آگهی شما می توانید خدمات و محصولات خود را بصورت حرفه ای در قالب یک خبر در سایت های خبری منتشر نمایید. اما یک رپورتاژ آگهی چه تاثیری در تبلیغات اینترنتی و وب برندینگ شما خواهد داشت ؟

 برندینگ با رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی و وب برندینگ در دنیای اینترنت

سایت های خبری یکی از بهترین ابزار های اینترنتی برای حضور در جلوی چشمان مخاطبان اینترنتی هستند . اغلب شرکت های بزرگ تجاری برای معرفی خدمات و محصولات خود به مردم سعی می نمایند بصورت نامسوس محصولات خود را در قالب اخبار در چشم بینندگان به نمایش گذارند .در برندینگ در دنیای اینترنت این نکته را باید در نظر داشته باشید که در هر بخش از دنیای اینترنت باید در مقابل چشمان کاربران اینترنتی قرار گیرید .

اما نکته بسیار مهم در این موضوع این است که بنر های تبلیغاتی در سایت های خبری شاید چند روز اول برای کاربران وب سایت های خبری جذابیت داشته باشند به همین دلیل پیشنهاد اغلب کارشناسان تبلیغات این است که جایگزینی برای این نوع تبلیغات در بودجه تبلیغاتی شرکتتان در نظر داشته باشید.  یکی از جایگزین های بسیار کاربردی برای تبلیغات بنر در سایت های خبری استفاده از رپورتاژ آگهی است . چرا که در انتشار یک خبر تبلیغاتی یا رپورتاژ خبری شما می توانید در قالب یک خبر و بصورت نا محسوس به تبلیغات خود بپردازید این نکته را در نظر داشته باشید که خوانده شدن خبر شما در این حالت شانس بیشتری را برای دیده شدن برای شرکت شما ایجاد می نماید . این به این خاطر است که مخاطبان سایت های خبری به این موضوع عادت کرده اند اگر تیتر و مطلب شما تاثیر گذار باشد مورد مطالعه قرار خواهد گرفت .

این موضوع در مقایسه با تبلیغات بنری تفاوت بسیار زیادی را دارد چرا که در تبلیغات بنری در هفته های اول نمایش بنر شما کاربران دائمی ساتی های خبری بنر شما را می بینند و پس از آن هزینه گزاف تبلیغات بنری شرکت شما از بین می رود از این رو سرمایه گذاری بر روی سایت های خبری در تبلیغات خبری می تواند بازخورد بهتری را برای شما داشته باشد . چرا که هزینه انتشار رپورتاژ آگهی نسبت به تبلیغات بنری کمتر است در عین حال تاثیر این نوع تبلیغات بسیار بهتر از تبلیغات بنری برای برندینگ شما در دنیای اینترنت خواهد داشت .

اگر به دنبال اجرای کمپین های تبلیغاتی رپورتاژ آگهی هستید می توانید با کارشناسان رپورتاژ نت در ارتباط باشید

Comments :  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *